16.02.2015

[025 - 028] Nobody does it like you

Cześć wszystkim!
Jestem tutaj nowa i mam taką skrytą nadzieję, że moje prace będą wam się podobać i fajnie będzie nam się współpracować. :)

Dzisiaj przygotowałam dla was trzy szablony wolne, oraz trzy nagłówki.

Szablon pierwszy (zamknięty):
Podgląd || Pobierz

Szablon drugi (minimalistyczny):

Szablon trzeci (otwarty):


Nagłówki:
Szczerze wam powiem, że z szablonów jestem bardzo zadowolona, jednak najbardziej podoba mi się ten minimalistyczny z Ellie. Co do nagłówków też nie mam zastrzeżeń i moim ulubionym jest ten z Seleną. Przyjmuję zgłoszenia! ;)
Buziaki :*

Edit: Przyjmuję zgłoszenia od Karcia xoxo, Gaba Piękna, K Directioner.

12 komentarzy:

 1. Świetne szablony :)
  Kolorystyka okej, tylko może w szablonie ostatni inna czcionka? :) Tak ogólnie to się zakochałam w 1 szablonie <3

  OdpowiedzUsuń
 2. hej! Chciałabym u ciebie zamówić 2 okładki :)
  Twój nick" Karcia xoxo
  Hasło (podane w regulaminie) - rebelion
  Tematyka opowiadania - Dwie BFF.Różnią się wszystkim, ale ich przyjaźń jest jak diament.Niezniszczalna i cenna.Uczęszczają do liceum w Londynie.Tam spotykają nowych uczni z zespołu One Direction.Harremu wpada w oko Lottie Adamson, a Lou powoli zakochuje się w Cassie Miller.Spotyka ich wiele wzlotów jak i upadków.Spędzają ze sobą najlepsze i najgorsze momenty w życiu, ale zawsze starają się być blisko siebie.
  Barwy - jasny niebieski, białe światło za postaciami
  Cytat - nad postaciami : pochyłą, dużą czcionką I'm Yours
  Tytuł opowiadania - pod postaciami " All You Need Id Love ''
  Zdjęcia -

  https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=http%3A%2F%2Fshoot135.rssing.com%2Fchan-16305347%2Fall_p292.html&ei=R1rjVOLIHs7GPcOSgbAK&bvm=bv.85970519,d.bGQ&psig=AFQjCNGNbGvT5L4gDV0E6l-rfQXmPLx0Aw&ust=1424272326237132

  https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=http%3A%2F%2Fchloemoretzhot.com%2Fchloe-moretz-marie-claire-2013%2F&ei=fFrjVPqXHIvDPPuQgZAO&bvm=bv.85970519,d.bGQ&psig=AFQjCNF2kDRuEaLUvqSMV6128ymWFXSEaQ&ust=1424272378762053  Koncepcja - niech dziewczyny stoją jakby do siebie tyłem, a za nimi jakby jakie światło i ma tym napis I'm Yours.Dookoła i na samym dole jasny niebieski, jakieś niebieskie kwiaty i tytuł bloga pod postaciami.
  Kontakt - karola.szarzec@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. i drugie :3

  nick: Karcia xoxo
  hasło: rebelion
  tematyka: Londyn to niebezpieczne miasto.No, a już na pewno dla takich osób jak Sierra.Bogata, grzeczna, wzorowa, nieszczęśliwa córka kłamliwego prawnika.Życie depcze jej po stopach.Matka jej nie kocha, tatuś udaje kochającego ojca, a chłopak którego kocha wykorzystuje ją.Jednak pojawia się nadzieja na miłość.Sierra poznaje twardą Idę.Wzajemna niechęć do siebie szybko mija.Dziewczyny zaprzyjaźniają się, ale czy Ida czegoś nie ukrywa? Oh sorki...przepraszam, że zapomniałam wspomnieć.Ida jest tajnym agentem pracującym w agencji SSO.Taki szczegół.

  barwy- ciemniejsze, ale wybór kolorów zostawiam Tobie ;)
  cytat- Another World
  tytuł opowiadania- You Promise?
  zdjęcia

  https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=http%3A%2F%2Fcelebs-life.com%2Fvictoria-justice-posing-tca-tour-portraits%2F&ei=el7jVKmnJIv3O8bbgFA&bvm=bv.85970519,d.bGQ&psig=AFQjCNHwIaulLjSz2pQ8TATiU0sfyT9OOQ&ust=1424273400519513

  http://cdn.wall-pix.net/albums/people-celebrities/00028038.Willa.Holland.jpg

  Koncepcja

  Postacie stoją obok siebie.Są dobrze widoczne.U góry nwm...niebo z gwiazdami, a pod tym napis Another World, a pod postaciami białe światło z tytułem.Chciałabym by okładki były proste więc nie żądam zbyt wielu elementów.

  Dziękuję i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. 1. Rebellion
  2. Opowiada o dziewczynie,która miała trudne dzieciństwo... śmierć rodziców. Miała ukochanego... Louisa, ale pewnego dnia ten po prostu znika aby spełniać marzenia... Zostawia ją w najgorszym okresie... Dziewczyna zaczyna się ciąć i trafia do ośrodka dla trudnej młodzieży. Teraz mieszka ze swoją przyjaciółką i czuje żal do Louisa, któego ogląda na codzień w tv. Przez kilka lat zapomina o nim, ale nagle go spotyka.
  3. Mnie pasują raczej wszystkie barwy... byle bez pomarańczy czy żółci... bez wyzywających..
  4. ,, Gdy twoje życie legnie w gruzach musisz się podnieść''
  5. We live, as we dream
  6. Allie to Ashely Benson ( wszystkie zdjęcia... weź pod uwagę, że ona ma być zwykłą dziewczyną, a nie modelką)
  Louis to Louis Tomlinson ( wszystkie foty)
  7. Raczej wyobrażam ją sobie w ciemniejszych kolorach.... Pasuje mi wszystko.
  8.modnisia102@gmail.com
  Ps. Button dodam za dwa dni, ponieważ zbytnio nie ma mnie na razie w domu. <3
  Pozdrawiam kochanie <3 :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu Gaba z innego konta.... Jeżeli można to zamiast Ashley Benson dałoby się dać Emily Rudd? Proszę jeżeli to nie problem :* Bardziej pasuje

   Usuń
  2. Dałoby się? Według mnie bardziej pasuje xD

   Usuń
  3. tak, oczywiście :) nie ma żadnego problemu ;)

   Usuń
 5. 1.Rebelion
  2.Tematyka opowiadania jest raczej tajemnicza. Opowiada o dziewczynie, która jest zmuszona dokończyć naukę w małym miasteczku na końcu kraju. Zamieszkała u swojej kuzynki, pewnego dnia spotyka podejrzanego chłopaka. Po jakimś czasie odkrywa, że wokół niej dzieją się jakieś tajemnicze rzeczy, znajduje się w niebezpieczeństwie.
  3.Mi bardziej pasowałyby takie ciemniejsze barwy
  4.,,Mówienie jest rzeczą głupców, myślenie tchórzy, a słuchanie rzeczą mędrców"
  5.Myserious World
  6.Caroline to Zandaya Coleman (zdjęcie wybierz, które chcesz, ale takie bardziej tajemnicze) Harry to Harry Styles (tak samo)
  7.Takie ciemniejsze barwy, a tak to sama decyduj.
  8. kdirectioner0@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. hej, tu ja i moja przyjaciółka gaba piękna, chciałyśmy ci podziękować za piękne okładki, ale jeśli byłaby taka możliwość prosiłybyśmy z tych wcześniejszych zamówień jeszcze szablony

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. abym mogła przyjąć te zamówienia musicie je zamówić pod moją ostatnią notką. Taki jest regulamin i ja muszę go przestrzegać :)

   Usuń
 7. Nie wiem skąd wziął mi się ten link O.O Ale niżej tych zdjęć było zdj Lucy.Przepraszam za kłopot chodziło mi o to zdj:

  http://3.bp.blogspot.com/-u2F8g8hFrV4/U1qEExCvGzI/AAAAAAAAA9g/3jD2WyEn5KE/s1600/tumblr_n4cfqaF3Ta1ryfjs3o1_500.png

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopiero teraz zobaczyłam ten komentarz o.O Rozumiem :) Poprawię tą okładkę i oddam ci ją w mojej następnej notce ;)

   Usuń