10.12.2015

[269 - 273] New Americana

Witam! Jak się macie?
Jak widzieliście mamy śliczny szablon główny. Mam nadzieję, że wam się również spodobał tak, jak mi. Będzie on tu gościł przez dłuższy czas (taki mam zamiar). Nie będę tutaj za wiele pisać, bo nie mam na to pomysłu. Jedyne co mogę powiedzieć od siebie to, że jak się wali to cały świat. Na dzisiaj mam dla was tylko 5 zamówień (strasznie dużo ich ostatnio dostaję (i mi się to podoba)). Resztę zamówień oddam w następnej notce, która na 100% pojawi się jeszcze przed świętami.

Zamówienie dla Tori Stark Warner Iwaszkow
Podgląd || Pobierz
Zamówienie dla Cysia Verdas
Podgląd || Pobierz
Dodałam tu trochę koloru bo bez tego wydawał mi się taki nijaki, 
mam nadzieję, że może być!
Zamówienie dla Arayaa VeA Vernice
Tematyka Potterowska (?) to kompletnie nie moja bajka, a to jest dowód. 
Przepraszam za to i rozumiem jeśli ci się nie spodoba.
Zamówienie dla Danica
Zamówienie dla LeahZapraszam do składania zamówień!
Violett

5 komentarzy:

 1. Nie spodoba? Chyba oszalałaś!
  Obawiałam się czy wyjdzie tak jak chciałam, bo sama nie do końca wiedziałam jak chce by to wyglądało. Jednak muszę ci powiedzieć, że jestem zachwycona. Idealnie wyważona kolorystyka, o taką mi właśnie chodziło, logo Gryffindoru jest duże, ładne, ale nie nachalne i te śliczne złote przebłyski tak pięknie się komponują! Jestem zachwycona, przerosło to moje oczekiwania :)
  Ogromnie Ci dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham Cię za ten szablon! <3333

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne szablony! Trochę uboga ta notka (jak na ciebie, he) ale mimo to jest cudowna. Oczywiście rozumiem i wierzę, że inni też zrozumieją. Mam nadzieję, że wszystko się u ciebie ułoży. Powodzenia i weny do dalszych prac! xx

  OdpowiedzUsuń
 4. Młoda, od kiedy ty robisz szablony z Violettą? :o Czy ja o czymś nie wiem?
  Moim faworytem jest drugi i pierwszy (czy tylko ja tak uwielbiam minimalistyczne szablony?) No cóż, notka jest super i nie wiem jak określić najlepsza z najlepszych, bo stajesz się jeszcze lepsza :D
  Czekam na kolejną notkę, kochanie :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuje, dziękuje i jeszcze raz: DZIĘKUJE!
  Szablon jest cudowny. Kolorystka jest w prawdzie nieco inna, niż była w moim zamyśle, jednak ta również ogromnie mi się podoba. Dobrałaś wspaniałe zdjęcia, sama bym lepiej tego nie zrobiła! :)
  Pozdrawiam,
  Danica

  OdpowiedzUsuń