28.05.2016

[363] This is the end

                                                 
      Witajcie kochani. Tak, ja żyję, mam się dobrze. Nie wiem czy znacie powód mojej nieobecności. Pisałam o nim na mojej podstronie ale napiszę jeszcze raz. Otóż mój komputer przeszedł generalny remont. Co wiązało się z utratą dosłownie wszystkiego. Po tym zdarzeniu nie wróciłam tak prędko do grafiki. Kompletowanie na nowo wszystkich dodatków zajęło mi sporo czasu, a instalowanie Photoshop'a też dość sporo. Potem zrobiłam sobie krótką przerwę z grafiką. Przestałam tworzyć cokolwiek. Dopiero otworzyłam go po raz pierwszy dzień przed urodzinami bloga. I po tym wydarzeniu obiecałam sobie, że wrócę na Fantastic Graphic. Lecz jednak nie udało mi się dotrzymać danej sobie obietnicy.
   I dzisiaj znów po kilku miesięcznej przerwie otworzyłam program graficzny, ponieważ zobaczyłam, że kilka dni temu pewna osóbka zamówiła u mnie szablon. A, ponieważ bardzo chciałam go wykonać i nie chciałam jej zawieźć, to jestem. 
      Jednak, już od jakiegoś czasu myślałam nad odejściem. Tylko coś mnie powstrzymywało. Bardzo zżyłam się z tym miejsce. W końcu Violett jako pierwsza zauważyłam mój "talent" i przygarnęła mnie pod swoje skrzydła. Lecz teraz, patrząc na to z perspektywy czasu, postanowiłam iż pożegnam się z tym miejscem. 
       Bardzo dziękuję Violett i Nightingale za to, że dały mi drugą szanse na rozwijanie się. Dziękuję każdej osobie, która zamówiła szablon u mnie. Dziękuję za każdy komentarz do moich prac. Nie ważne czy dobry czy zły. Dziękuję za wszystko. 
       Przepraszam za to, że pewnie zawiodłam dziewczyny. Przepraszam za to, że zignorowałam lub nie wykonałam zamówień niektórych dziewczyn. Przepraszam za wszystko. 

EDIT: I oczywiście ze mnie taki zagapiuspospolitys i zapomniałam napisać najważniejszej części notki. Otóż, postanowiłam odejść z Fantastic Graphic na dobre. Nie wiem czy to kompletny koniec z grafiką w moim życiu, ale wciąż możecie pisać do mnie na mejl majkeeel-nh@wp.pl. Tam zawsze mnie znajdziecie XD
        
        Pozdrawiam Was wszystkich i życzę wszystkiego najlepszego! ♥♥    

Zamówienie dla Laura Comello 
Mam nadzieję, że szablon Ci odpowiada. Naprawdę, to moje pierwsze kodowanie od bardzo długiego czasu i na pewno jest fatalne ;-; 

4 komentarze:

 1. Nie. Piękny jest <33 Napewno zamówię drugi raz. Zrobiony jest szybko (nie chodzi ,że brzydko). Ale rymy :D Piękny sama nie zrobiłabym nigdy lepszego. Dziękuje kochana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczekuj kolejnego zamówienia w dość bliskim czasie 1/2 miesiące.

   Usuń
  2. Teraz mam bardzo ważne pytanie - co z szablonem, który na ten sam blog zamówiłaś u mnie?
   Mam rozumieć, iż zamówienie nieaktualne?
   //Lee

   Usuń
  3. Ja? Jeśli to do mnie. To aktualne. Przyda się nowy za jakiś miesiąc/dwa.

   Usuń