15.01.2016

[287 - 295] Pierwsze urodzinyA o to i pierwsze urodziny Fantastic Grapics! Jak to szybko zleciało, wow.
Jest mi niezmiernie miło, że tak długo to trwa. Gdy zakładałam tego bloga myślałam, że po kilku dniach/tygodniach go usunę, a tu niespodzianka! Okrągły roczek. Z całego serduszka dziękuję całej naszej ekipie, gdyby nie wy, nie byłoby nas. Również dziękuję wam, czytelnikom, którzy są z nami. To dla was tworzymy i dla was będziemy to robić. Każdy komentarz jest dla nas zachętą do dalszej pracy. Mamy nadzieję, że wciąż z nami będziecie i za rok znów będziemy świętować! ♥

A teraz zapraszam wszystkich do obejrzenia prac, jakie dla was na dziś przygotowałyśmy. Na samym końcu jest paczka dla obserwatorów. Po hasło do niej zgłoście się na mojego e-maila: violette369@gmail.com

Danni
Witajcie w tym ważnym dniu!!  Jako pierwsze powiem Wam, że przeszłam staż i jestem naprawdę szczęśliwa z tego powodu. Notka z zamówieniami pojawi się niebawem.
I teraz WOW! To już roczek! Tak szczerze nie mam co się wypowiadać na ten temat, skoro jestem tu od dobrych dwóch miesięcy. Pomimo tego chcę życzyć, aby blog funkcjonował dalej, tak jak teraz, kolejnego roczku i nawet dłużej. I oczywiście należą się ogromne gratulacje Violett i Nightingale za pracę, jaką włożyły w bloga. Gratuluję dziewczyny!!


#sygnatury


#szablony
Podgląd // Pobierz
Podgląd // Pobierz

#nagłówki 
Praca wyróżniona w Przeglądzie Tygodnia na KG 
Nightingale
Hejka,  naklejka! To już rok! Nadal nie mogę w to uwierzyć... Pamiętam jak Fantastic Graphics dopiero rozkwitało, a ja w strachu zgłosiłam się na stażystkę... I jeszcze wtedy miałam zupełnie inną nazwę. Można powiedzieć, że to dzięki tej graficiarni zaczęłam być bardziej odpowiedzialna i - może to zabrzmi dziwnie - pewna siebie. WOW! Bardzo Ci dziękuję Violett, że mogę tutaj cały czas się rozwijać. Bo jeśli zobaczycie moje pierwsze prace, to zauważycie kolosalne zmiany. Dobra, stop. To nie ja jestem najważniejsza. Życzę wam - czytelnikom i nam - autorkom FG, aby ta graficiarnia coraz bardziej rozszerzała swoje grono (zarówno w czytelników, jak autorek).
I na koniec. Moja notka pojawi się - niestety - dopiero na początku lutego, oraz z wielką przyjemnością chcę powitać u nas w załodze nowe duszyczki! Cieszę się, że dołączyłyście!

Nagłówki 

Sygnatury

Violett
Ja nie będę się więcej chyba rozpisywać, wszystko co miałam napisałam na początku. Chcę tylko jeszcze raz podziękować każdej autorce oraz wam ♥
Moja notka z zamówieniami pojawi się w najbliższym czasie, przewiduję wtorek, ewentualnie środę. Więc do zobaczenia!


Szablony

Bo wszyscy kochają pandy! *-*

W lewej kolumnie zalecane tylko menu i statystyka.

Tak jak wyżej, w lewej kolumnie tylko menu i statystyka.


Podgląd || Pobierz
Współpraca z Nightingale.


Nagłówki
współpraca z Danni
Okładki

Half A Heart 
No cóż. Hej? Pewnie zastanawiacie się co ja tu robię? I jakim cudem ona jeszcze żyje? Tak naprawdę nie mam nic na swoją obronę. Możecie mnie wyklinać ile chcecie. Wiem, że zasłużyłam.  Ale nie chcę pisać nic w tej notce, oprócz gratulacji. Cała trójka zrobiła naprawdę wspaniałe rzeczy na blogu. Wspaniale rozkwit i jestem dumna z Nightingale i Violett, i może tak trochę i z siebie, ponieważ śledzę tego bloga od początku i tak jakby jestem tu od początku (z duuużymi przerwami). Rozwijałam się razem z blogiem.
Życzę kolejnych sukcesów i kolejnych kilku lat działalności. I oczywiście masy wiernych czytelników! 
Kocham! xx. 
Szablony

Nagłówki A tu paczuszka dla obserwatorów. Kliknij, aby pobrać.
Zabezpieczona jest hasłem, aby je otrzymać napiszcie do mnie na e-mail (violette369@gmail.com, bądź gg (50255943), podając od razu nick pod jakim obserwujecie naszego bloga. 


7 komentarzy:

 1. Wspaniałe prace :D
  Gratulacje z okazji I urodzin :))
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziewczyny, prace są prześliczne! <3 Ogromne gratulacje!! Życzę kolejnego, wspaniałego roku który będzie pełen sukcesów dla bloga!!
  Pozdrawiam xx

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aww, gratuluję urodzin dziewczyny! Życzę Wam jeszcze wiele lat tutaj, pełnych sukcesów i weny na rewelacyjne prace <3

   Usuń
 4. Yaay, okrągły roczek, gratulacje dziewczyny <3
  Należą się wam naprawdę wielkie oklaski, bo widać jak bardzo się wszystkie angażujecie i w soje prace wkładacie całe serce <3 Wszystko robione jest tu z taką pasją, że ciężko tego nie zauważyć. ♥
  Wszystkie prace są śliczne! ^^
  Gratuluję talentu ;* Mam nadzieję, że kolejny rok przyniesie wam jeszcze więcej czytelników <3
  Pozdrawiam xo

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje z okazji urodzin.
  Życzę wam wszystkim dalszych sukcesów!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje z okacji urodzin dziewczyny!
  Wszystkie prace są naprawdę cudowne! Nie jestem w stanie wybrać nawet paru które spodobały mi się najbardziej bo jest to niewykonalne!
  życzę dalszych sukcesów i kolejnego roczku! pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń